تريلر فصل چهارم Apex Legends گيم‌ پلي كاراكتر Revenant را نشان مي‌دهد

استوديو ريسپاون به‌تازگي تريلري را از فصل چهارم Apex Legends منتشر كرده است كه در جريان آن شاهد گيم‌پلي كاراكتر Revenant هستيم.

فصل چهارم Apex Legends از امروز در دسترس كاربران قرار مي‌گيرد و كاراكتر Revenant را مي‌توان مورد انتظارترين محتواي اين فصل دانست. باتوجه‌به جديدترين اخبار بازي، استوديو ريسپاون اينترتينمنت (Respawn Entertainment)، سازنده بازي ايپكس لجندز، تريلر جديدي را از فصل چهارم منتشر كرده است. 

 

در جريان تريلر منتشر شده محتويات فصل چهارم را مشاهده مي‌كنيم كه از ميان آن مي‌توان به گيم‌پلي كاراكتر Revenant اشاره كرد. يكي از مهارت‌هاي وي، اين است كه مي‌تواند دستگاهي را روي زمين بگذارد تا خود و هم‌تيمي‌هاي خود را در حالت Smoke قرار دهد. در ادامه، كاراكتر روننت از يك بمب مخصوص استفاده مي‌كند كه به‌نظر مي‌رسد پتانسيل اين را دارد تا دشمنان را بي‌حركت يا به اصطلاح Stun كند. بااين‌حال بايد منتظر بمانيم و ببينيم كه مهارت‌ها و ويژگي‌هاي Revenant به‌طور دقيق چيست و به چه شكل كاربران قادر به استفاده از او خواهند بود.
از ديگر موارد نمايش داده شده در تريلر فصل چهارم Apex Legends، مي‌توان‌به اسكين‌هاي جديد كاراكترها اشاره كرد بخشي از محتواي بتل‌پس بازي است. همچنين قدرت سلاح تك‌تيرانداز جديد بازي هم نمايش داده مي‌شود كه شليك با آن به‌صورت شارژي است. دراين‌ميان اشاره كنم كه استوديو ريسپاون، تغييراتي را هم روي نقشه World's Edge اعمال خواهد كرد.

منبع :  polygon


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

سه بازي روميزي ديجيتالي به رايگان به فروشگاه اپيك گيمز مي‌آيند

Ticket to Ride ،Carcassonne و Pandemic، سه بازي روميزي ديجيتالي رايگان فروشگاه اپيك گيمز هستند كه طي هفته جاري و هفته آينده در دسترس كاربران اين پلتفرم قرار مي‌گيرد.

درست از زمان آغاز به‌كار فروشگاه Epic Games در اواخر سال ۲۰۱۸ ميلادي، اين فروشگاه تلاش مي‌كند كه با انواع بازي‌هاي مختلف، سليقه‌هاي مختلف را متوجه خود سازد و همچنين تا جاي ممكن سازندگان و ناشران بيشتري را جذب خود كند. در اين فروشگاه انواع مختلف بازي را مي‌توان پيدا كرد؛ از بازي‌هاي بزرگ AAA تا بازي‌هاي كوچك مستقل، همه و همه به يك هدف در آن‌جا وجود دارند و اين هدف جلب رضايت انواع مختلف گيمرها است. حالا و طبق جديدترين اخبار بازي، استوديو Asmodee Digital قرار است با اضافه كردن سه بازي روميزي خود به‌صورت رايگان در اين فروشگاه، در اضافه كردن يك ژانر جديد به اين فروشگاه سهيم باشد.

 

اين شركت اعلام كرده است كه نسخه ديجيتال سه بازي روميزي Ticket to Ride ،Carcassonne و Pandemic قرار است از ۶ تا ۱۳ ماه فوريه (۱۷ تا ۲۴ بهمن ماه) به‌‌صورت رايگان در فروشگاه اپيك گيمز قرار داده شوند و طرفداران مي‌توانند از اين فرصت براي دريافت اين بازي‌ها استفاده كنند. يكي از مسئولان اين شركت از قصد خود براي رسيدن به اهداف بزرگ‌تر در اين زمينه خبر داده است و با اشاره به همكاري خود با فروشگاه اپيك گيمز، از گسترش اين ژانر و افزايش طرفداران آن در آينده سخن گفته است. 

انتخاب اين سه بازي را مي‌توان انتخاب‌هايي هوشمندانه براي معرفي به عاشقان بازي‌هاي روميزي پي سي دانست كه استوديو Asmodee Digital قصد دارد آن را به‌عنوان يك هدف براي گسترش طرفداران اين ژانر و معرفي هرچه‌بهتر خود دنبال كند. اين بازي‌ها جزو بهترين آثار اين شركت شناخته مي‌شوند كه قرار است به‌صورت رايگان در اختيار طرفداران قرار بگيرند. براي دريافت بازي‌ها نيز تنها لازم است در تاريخ ذكر شده وارد حساب كاربري خود در اپيك گيمز شويد و بازي‌ها را دانلود كنيد تا هميشه آن‌ها را در فهرست بازي‌هاي خود داشته باشيد.

منبع :dualshockers


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

اداي احترام سازندگان و بازيكنان NBA 2K20 به كوبي برايانت

سازندگان و بازيكنان بازي NBA 2K20 پيرو درگذشت ناگهاني كوبي برايانت، دست به اداي احترام براي اين اسطوره‌ي ورزش بسكتبال زدند.

دنياي بسكتبال (چه در واقعيت و چه در نسخه‌ي ديجيتالي خود مبتني بر بازي NBA 2K20) با از دست دادن يكي از بزرگ‌ترين ستاره‌هاي خود، روز غم‌انگيزي را سپري كرد. كوبي برايانت، اسطوره دنياي بسكتبال و دختر سيزده‌ ساله‌اش، جايانا برايانت، روز گذشته طي حادثه سقوط هلي‌كوپتر در شهرِ كالاباس ايالتِ كاليفرنيا كشته شدند. كوبي برايانت ۴۱ سال داشت. خبر درگذشت برايانت به NBA و فراتر از آن به ميليون‌ها نفري كه براي درگذشت چنين ورزشكار كم‌نظيري سوگواري كردند، شوك عظيمي وارد كرد. افراد مختلفي مانند هم‌تيمي‌ها، مربي‌ها، افراد مشهور و طرفداراني بي‌شمار احترام خود را به برايانت ادا كردند. افراد پير و جواني كه در طول فعاليت حرفه‌اي برايانت تحت تاثير او قرار گرفته‌اند.

تيم توسعه بازي NBA 2K20 (پرفروش‌ترين بازي ۲۰۱۹) و حتي بازيكنان احساساتي اين بازي در فهرست كساني كه به كوبي برايانت اداي احترام كرده‌اند، قرار مي‌گيرند. بازيكناني كه براي اداي احترام خود به روشي منحصربه‌فرد دست پيدا كرده‌اند. بازي NBA 2K20 اكنون به‌روزرساني شده است و زماني‌كه بازيكنان دست به اجراي آن بزنند، با صفحه‌ي اداي احترام به كوبي برايانت مواجه مي‌شوند. همچنين اين تصوير روي بيلبورد‌هاي بخش آنلاين My Player اين بازي يعني The Neighborhood نيز ديده مي‌شود.

كاربر ItsShake4ndbake در توييتر نوشت:

اداي احترامي بسيار محترم براي كوبي برايانت كه حين اجراي بازي NBA 2K20‌ ديده مي‌شود.

 

كوبي برايانت در فيلادلفيا متولد شد و مستقيما از دبيرستان Lower Merion به ليگ حرفه‌اي NBA راه پيدا كرد. او به مدت بيست‌سال در ليگ حرفه‌اي NBA بازي كرد و در تمام اين مدت بازيكن تيم لس‌آنجلس ليكرز بود و در آن‌جا خود را به‌عنوان يكي از بزرگ‌ترين بازيكنان تاريخ بسكتبال مطرح كرد. مجموعه NBA 2K يكي از طرفداران اين اسطوره‌ي تيم ليكرز بوده و اين موضوع از كسي پوشيده نبوده است. كوبي برايانت ستاره‌ي روي جلد نسخه 2K10 مجموعه بود. پس از آن، پيرو بازنشستگي او از بسكتبال در فصل ۲۰۱۵-۱۶، مجموعه 2K Sports براي اداي احترام به دوران حرفه‌ايِ شگفت‌انگيز كوبي، تصوير او را روي جلد نسخه Legend Edition بازي NBA 2K17 قرار داد.

حساب رسمي بازي NBA 2K20 در توييتر به قرار زير نوشت:

آرزوي آرامش براي يك اسطوره. براي همه كارهاي درون و بيرون زمين ازت ممنونيم. نبودت به‌شدت حس مي‌شه.

منبع : dualshockers


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

مرسدس Vision AVTR رونمايي شد؛ خودرويي از آينده!

مرسدس Vision AVTR در معرض ديد عموم قرار گرفت. اين خودروي مفهومي كه با الهام از فيلم آواتار طراحي شده، بردي برابر با 700 كيلومتر دارد.


دايملر در نمايشگاه CES 2020 تصميم گرفت از يك خودروي فضايي رونمايي كند. مرسدس Vision AVTR يك خودروي مفهومي بوده كه با الهام از فيلم پرطرفدار آواتار توسعه پيدا كرده است. اين محصول طراحي خودروهاي آينده را به نمايش مي گذارد. اين خودرو نشان دهنده ارتباط ميان انسان، ماشين و طبيعت است.

اين خودرو از طراحي و ويژگي هاي متفاوتي در مقايسه با خودروهاي كنوني بهره مي برد. در كابين از كنترلرهاي سنتي استفاده نشده، بلكه اين سازنده آلماني امكاني را براي راننده فراهم كرده كه دست خود را روي كنسول مركزي قرار دهد و آن را كنترل كند.

 

براي صندلي هاي آن از چرم گياهي استفاده شده كه به صورت اختصاصي با استفاده از مواد بازيافتي توليد شده است. براي كف آن نيز شاهد استفاده از چوب موجود در كشور اندونزي هستيم. روي بدنه مرسدس Vision AVTR شاهد حضور 33 فلاپ با چند كاربرد هستيم كه در هنگام حركت، آن را شبيه سازي مي كنند. اين فلاپ ها باعث بهبود آيروديناميك اين خودروي مفهومي نيز مي شوند.

مرسدس بنز براي اين خودرو باتري 110 كيلووات ساعتي در نظر گرفته كه بر اساس گرافين با سلول طبيعي ساخته شده است. اين باتري فاقد مواد نادر، سمي و گران قيمت است؛ بنابراين بايد گفت با يك باتري كاملا قابل بازيافت روبه‌رو هستيم. اين باتري در مدت زمان 15 دقيقه شارژ شده و مي توان توسط آن مسافتي برابر با 700 كيلومتر را طي كرد. براي هر يك از چرخ ها يك موتور در نظر گرفته شده كه در مجموع قدرتي برابر با 470 اسب بخار توليد مي كنند.

منبع : carscoops


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

Fortnite قابليت Split-Screen را براي كاربران PS4 و Xbox One اضافه كرد

يكي از قابليت هاي جذاب بازي هاي ويديويي حالت Split-Screen يا نصف كردن صفحه است تا دو نفر بتوانند هم زمان با يكديگر بازي كنند. Fortnite هفته گذشته اين قابليت را براي كاربران PS4 و Xbox One اضافه كرد اما بعدا به دليل يك سري مشكلات آن را برداشت. حالا بعد از يك هفته Epic Games دوباره اين قابليت را در اختيار كاربران قرار داده است و مي توانيد از آن لذت ببريد.
اين قابليت كه در واقع بسيار كاربردي و جالب است، صفحه نمايش را به صورت افقي نصف مي كند و دو نفر مي توانند همزمان از بازي لذت ببرند. بعيد است كه در حالت عمودي بتوان اين بازي را تجربه كرد زيرا كه Fortnite نياز به يك ديد باز دارد و بايد تمام نقاط زير نظر بازيكن باشد. براي همين حالت افقي بسيار طبيعي تر است. به هر حال يكي از بازيكنان مي تواند بخش بالاي صفحه را انتخاب كند و ديگري نيز بخش پايين.

اين ويژگي به طرفداران حالت Co-Op كمك زيادي مي كند و حالا مي توان تنها روي يك صحفه نمايش و كنار هم نيز بازي كرد. ممكن است دوست داشته باشيد كه كنار دوستتان باشيد و با او بازي كنيد و در اين حين نيز از شوخي و صحبت با يكديگر لذت ببريد. اين قابليت جديد دقيقا براي شما ساخته شده است. تنها لازم است كه يك دسته كنترلر ديگر تهيه كنيد. اين قابليت فعلا تنها در دسترس كاربران PS4 و Xbox One است زيرا كه كاربران PC با كيبورد بازي مي كنند و مساله اين پلتفرم اندكي متفاوت است.
اين قابليت فعلا در مراحل اوليه خود به سر مي برد و در صورت مشاهده هر گونه مشكلي دندان به جگر بگيريد و تا آپديت هاي بعدي منتظر بمانيد. Epic Games هنوز دليل برچيدن و دوباره اضافه شدن اين قابليت را عنوان نكرده است و بايد ديد كه چه اين كار چه دليلي داشت. اگر از طرفداران بازي هستيد قابليت Split-Screen را امتحان كنيد و نظر خود را با ما به اشتراك بگذاريد.

منبع : https://www.dualshockers.com/fortnite-split-screen-feature-introduced/


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

اولين قهرمان جديد Overwatch 2 با نام Sojourn معرفي شد

در جريان نمايشگاه بليزكان ۲۰۱۹، شركت بليزارد اينترتينمنت قهرمان Sojourn را براي Overwatch 2 معرفي كرد.


دقايقي پيش در جريان تريلر مراسم افتتاحيه بليزكان 2019، بازي Overwatch 2 با انتشار يك تريلر سينمايي زيبا معرفي شد. همچنين پس از آن تريلر گيم‌پلي بازي هم به‌نمايش گذاشته شد. در جريان نسخه دوم شاهد اضافه شدن حالت PvE و همچنين شخصي‌سازي قهرمان‌ها هستيم. جف كپلن، كارگردان Overwatch، در ادامه صحبت‌هاي خود در مورد Overwatch 2 پس از مراسم افتتاحيه، از اولين قهرمان جديد اين بازي رونمايي كرد.

 

باتوجه‌به جديدترين اخبار بازي، در گذشته شايعاتي از Sojourn در جريان داستان ساير كاراكترها و اسطوره‌شناسي اورواچ به‌گوش مي‌رسيد و حال مشخص شده است كه اين قهرمان را در نسخه دوم مشاهده خواهيم كرد. جف كپلن، اعلام كرد كه اطلاعات بيشتري از Sojourn در بليزكان ۲۰۱۹ منتشر نخواهد شد، اما باتوجه‌به اطلاعاتي كه در گذشته مشخص شده، وي يكي از كاپيتان‌هاي اورواچ به‌حساب مي‌آيد كه دركنار سولجر 76، وينستون، تريسر و ساير اعضاي تيم اورواچ مبارزه كرده است.

همچنين در جريان تريلر داستاني Recall كه به كاراكتر وينستون مربوط مي‌شود و همچنين تريلر كوتاه Ana، شاهد حضور Sojourn هستيم. متاسفانه هنوز اطلاعاتي از مهارت‌هاي اين قهرمان در دسترس نيست.

منبع : gamespot


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

ايرپاد پرو با قابليت حذف نويز و قيمت 249 دلار معرفي شد

ايرپاد پرو از راه رسيد. اين هدفون بي سيم داراي طراحي جديدي بوده از قابليت نويز كنسلينگ بهره مي برد. قيمت ايرپاد پرو اپل برابر با 249 دلار است.

شركت اپل از هدفون بي سيم جديد خود با قابليت حذف صداهاي مزاحم رونمايي كرد. اين هدفون جديد قيمتي برابر با 249 دلار دارد و از تاريخ 30 اكتبر وارد بازار مي شود. خريداران از امروز مي توانند اين هدفون را پيش خريد كنند. ميكروفن هاي مورد استفاده در اين هدفون قادر به شناسايي صداي محيط بوده و آن را حذف مي كنند. سيستم مورد استفاده در اين محصول مشابه با سيستم نويز نسلينگ Beats Solo پرو جديد است.
اپل اعلام كرده سيستم نويز كنسلينگ اين هدفون هر ثانيه، تا 200 بار تنظيم مي شود. اين هدفون كيفيت صوتي بالايي دارد و از ويژگي اكولايزر تطبيقي بهره مي برد. برخلاف ايرپاد استاندارد، نسخه پرو آن درون گوش قرار مي گيرد. اپل به اين موضوع اشاره كرده كه براي هدفون جديد خود، يك نرم افزار تست صدا در نظر گرفته كه به كاربر انتخاب سري مناسب را گوشزد مي كند.

 

ايرپاد پرو اپل مانند نسل دوم ايرپاد از قابليت شارژ بي سيم و دستور صوتي Hey Siri پشتيباني مي كند. بر اساس اعلام اپل، اين هدفون بي سيم جديد تا 4.5 ساعت شارژدهي دارد، البته قاب آن مي تواند شارژ موردنياز تا 24 ساعت را فراهم كند. اين هدفون بي سيم جديد اپل در برابر نفوذ آب و همچنين عرق مقاوم است؛ بنابراين مي توان از آن در باشگاه استفاده كرد. اين هدفون با كابل لايتنينگ شارژ مي شود، البته در جعبه آن شاهد حضور كابل لاتنينگ به USB-C هستيم.

در حالي اپل قابليت حذف صداهاي مزاحم را به هدفون بي سيم خود اضافه كرده كه در گذشته، شركت هايي مانند سوني و Bose هدفون هاي خود با اين قابليت را وارد بازار كرده بودند. براي مثال هدفون 1000X M3 سوني با قابليت نويز كنسلينگ قيمتي برابر با 229 دلار دارد.

منبع : theverge


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

آيفون هاي 2020 با چه تغييراتي سال آينده معرفي مي شوند؟

آيفون هاي 2020 در مقايسه با مدل هاي قبلي، دچار تغييرات بسياري مي شوند كه در ادامه شما را با برخي از آن ها آشنا مي كنيم.

طراحي نهايي آيفون هاي 2020 حداقل تا پنج ماه ديگر قطعي مي شود؛ با اين حال گزارش هاي جديدي پيرامون اين محصولات، ما را با برخي از تفاوت هاي اساسي آشنا مي كنند.

آيفون پرو بعدي داراي طراحي متفاوتي براي بريدگي نمايشگر است
ظاهرا اپل در حال آماده سازي چند نمونه جديد براي سيستم تشخيص چهره است. برخي از اين نمونه ها عرض كمتري دارند و بعضي ديگر، داراي طراحي فشرده هستند و احتمالا به راحتي در حاشيه بالاي گوشي جاي مي گيرند. لازم به ذكر است؛ سيستم هاي جديد از سرعت بالاتري برخوردار بوده و مي توانند چهره فرد را از زواياي مختلف شناسايي كنند.

طبق گزارش هاي منتشر شده، آيفون 12 پرو و آيفون 12 پرو مكس به ترتيب مجهز به نمايشگرهاي 5.4 اينچي و 6.7 اينچي با حاشيه هاي بسيار باريك خواهند بود. آيفون 12 معمولي نيز به جاي پنل LCD از نمايشگر اولد استفاده خواهد كرد.

 

آيفون هاي 2020 درست مانند سري آيفون 11 داراي ماژول دوربين مربعي شكل هستند اما ظاهرا نوع سنسورها تغيير پيدا مي كند. احتمال مي رود كه سري آيفون 12 پرو به سنسور ToF و آيفون 12 معمولي به سنسور تله فوتو مجهز شود.

استفاده از خطوط آنتن عريض تر براي پشتيباني از شبكه 5G
شركت اپل براي آيفون هاي 2020 قاب هاي متفاوت و صاف تري را در نظر گرفته، اما نوع مواد به كار گرفته شده در اين قاب ها هنوز مشخص نشده است. با اين حال گفته مي شود كه قاب سري پرو از جنس استيل ضد لك و قاب آيفون 12 معمولي از جنس آلومينيوم خواهد بود.

گوشي هاي جديد از خطوط آنتن عريض تر با ضخامت 1 ميليمتر بهره مي برند. اين خطوط در بالا، پايين و دو طرف محصول كشيده شده اند. مواد پلاستيكي به كار رفته در اين آنتن ها جاي خود را به شيشه، سراميك يا ياقوت كبود مي دهد. اين تغييرات روي هم رفته موجب بهبود ارتباطات و پشتيباني از شبكه 5G خواهند شد.

حذف پورت هاي فيزيكي در آيفون هاي 2020
ظاهرا آيفون هاي 2020 فاقد هرگونه پورت فيزيكي خواهند بود. اپل قصد دارد تا علاوه بر شارژ بي سيم، از فناوري UWB براي تبادل داده ها استفاده كند. اين فناوري پر سرعت در تراشه U1 فعلي اپل نيز به كار گرفته شده است.

منبع : phonearena 


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

پروژه جديد سازندگان بازي Days Gone در مرحله پيش توليد قرار دارد

سازندگان بازي Days Gone در حال كار روي پروژه جديدشان هستند و انتظار مي‌رود كه شاهد دنباله عنوان پساآخرالزماني‌شان يا پروژه‌اي غيرمنتظره‌ باشيم. با دنياي بازي همراه شويد.

طبق آخرين اخبار بازي، بازي Days Gone براي استوديويي همچون Bend Studio هدف بزرگي بود و حالا خبر مي‌رسد كه اين استوديو فرست پارتي مستقر در اورگن در حال پيش توليد پروژه جديد خود است. جرمي ويكري يكي از كاركنان ارشد اين استوديو و كسي كه به‌عنوان رهبر گروه نورپردازي در ماجراهاي ديكن فعاليت مي‌كرد، در صفحه لينكدين (Linkedln) خود اعلام كرد كه «در حال حاضر درگير برنامه‌ريزي براي پيش‌ توليد عنوان جديد‌مان هستيم»

 

حال موضوع بحث اين است كه اين پروژه جديد يك دنباله براي بازي پساآخرالزماني و جهان باز خودشان است كه مدتي از انتشارش مي‌گذرد يا تيم سازنده مي‌خواهد دستش را به سمت تجربه‌اي جديد باز كند؟ باتوجه به اينكه واقعا كمبود يك بازي ماجراجويانه و جاسوسي احساس مي‌شود، تيم مي‌تواند دوباره به سراغ Syphon Filter برود.

به‌هر ترتيب، اين استوديو كه سابقه خوبي در انتشار بازي براي كنسول‌هاي دستي دارد، حال توانسته كه تجربه خوبي در انتشار بازي براي كنسول‌هاي مدرن كسب كند و معتقديم نسل بعد روي استوديوهايي همچون Bend Studio حساب ويژه‌اي باز مي‌كند. شما دوست داريد كه پروژه بعدي اين استوديو چه چيزي باشد؟ يك اثر ماجراجويانه و مخفي‌كارانه يا مرتبط با آخرالزمان زامبي‌ها؟ يا اصلا دل‌تان مي‌خواهد كه تماما يك عنوان غيرمنتظره را از اين استوديو ببينيد؟ نظرات خود را با ما درميان گذاريد.

منبع : pushsquare


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

دكمه‌هاي فيزيكي تلفن‌هاي هوشمند به زودي به تاريخ مي‌پيوندند

استارتاپ «Sentons» به دنبال حذف دكمه هاي فيزيكي در تلفن هاي هوشمند و جايگزيني آنها با سنسور فراصوت است. در اين تكنولوژي كه در فريم بسياري از گوشي ها قابل استفاده است، امواج فراصوت لمس ها، فشارها و سوايپ هاي دست كاربر را تشخيص مي دهند.

«جس لي» (Jess Lee)، مدير استارتاپ Sentons كه سال 2017 استارتاپ خود به نام InViغير مجاز مي باشدe Technologies را به شركت اپل واگذار كرد، در مصاحبه اي گفت:

«صفحه هاي لمسي عالي هستند ولي سازندگان تلفن هوشمند تاكنون از افزودن ويژگي هاي تعاملي به فريم گوشي ناتوان بوده اند. با كم شدن ضخامت گوشي ها، ديگر فضايي براي تعبيه دكمه هاي فيزيكي در فريم باقي نمي ماند.»

«لي» ضمن اشاره به اينكه تكنولوژي فراصوت يا اولتراسونيك (Ultrasonic) در گوشي گيمينگ ايسوس راگ فون 2 به كار رفته است، از آوردن نام دو گوشي ديگر كه از اين فناوري بهره مي برند خودداري كرد.

 

هسته تكنولوژي استارتاپ مذكور بسيار ساده است؛ در اين فناوري يك تراشه مخصوص با ارسال امواج فراصوت و به كمك پردازشگر و الگوريتم هاي مختلف، ژست هاي حركتي يا جسچرهاي كاربر را ترجمه مي كند.

استارتاپ مذكور علاوه بر تكنولوژي فراصوت در حال ساخت يك چرخ مجازي در فريم است كه به كاربر اجازه مي دهد در گوشي هايي كه گرفتن آنها با يك دست مشكل است، با اسكرول كردن اپليكيشن دلخواه را پيدا كند. ساخت دكمه شاتر مجازي براي فوكوس كردن دوربين گوشي هم در برنامه هاي اين شركت قرار دارد.

استارتاپ مذكور اميدوار است تا تكنولوژي خود را به محصولاتي همچون عينك، بند ساعت هوشمند و فرمان اتومبيل كه استفاده از نمايشگر در آنها با محدوديت مواجه بوده يا اصلا وجود ندارد نيز بياورد. «لي» معتقد است به لطف فناوري فراصوت مي توان بسياري از اجزاي گرانقيمت اتومبيل ها مثل چوب، چرم و فلزات را تعاملي كرد.

استارتاپ «Sentons» در سن خوزه، كاليفرنيا واقع شده و حدودا 50 كارمند دارد. اين استارتاپ تاكنون موفق شده 37.7 ميليون دلار سرمايه از دو شركت سرمايه گذاري خطر پذير دريافت كند.

منبع : reuters


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

رويداد هالووين Overwatch با نام Halloween Terror 2019 برگزار شد

امروز بازي Overwatch براي نينتندو سوييچ عرضه شده است و همزمان كاربران تمامي پلتفرم‌ها مي‌توانند رويداد هالووين را تجربه كنند.

زماني‌كه به يك جشن مهم نزديك مي‌شويم، شركت‌‌ها و استوديوهاي بازيسازي سعي مي‌كنند با ارائه محتويات تازه و مناسب در قالب يك رويداد، تجربه‌ي متفاوتي را در اختيار كاربران قرار دهند. بليزارد اينترتينمنت (Blizzard Entertainment)، سازنده و ناشر Overwatch، جزو آن دسته از بازيسازهايي است كه هميشه براي اين رويدادها آماده است.

 

طبق جديدترين اخبار بازي، امروز بازي Overwatch در اختيار كاربران نينتندو سوييچ قرار گرفته است و همچنين، حساب كاربري توييتر اورواچ هم اعلام كرده است كه كاربران تمامي پلتفرم‌ها از امروز مي‌توانند رويداد Halloween Terror را تجربه كنند. رويداد ذكر شده تا تاريخ ۱۳ آبان ماه (چهار نوامبر) در دسترس است. كاربران با تجربه‌ي اورواچ در اين بازه زماني مي‌توانند ايتم‌هاي تزئيني مخصوصي نظير ايموت، اسپري و اسكين‌هاي لجندري را كسب كنند.

همچنين ۶ اسكين لجندري سال گذشته شخصيت‌هاي Pharah، ركينگ بل، مويرا، دوم‌فيست، سولجر ۷۶ و سومبرا هم در دسترس كاربران قرار گرفته است و مي‌توانيد آن‌ها را ازطريق جعبه‌هاي بازي كسب كنيد. دراين‌ميان اعلام نشده است كه آيا نقشه جديدي در جريان اين رويداد در دسترس قرار گرفته است يا خير، اما احتمال مي‌رود همانند سال گذشته شاهد مورد مشابهي باشيم.

منبع : dualshockers


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

ويدئويي از ديپ فيك كه چهره ۲۰ بازيگر را به‌خوبي شبيه‌سازي مي‌كند

ويدئوهاي ديپ‌فيك روز‌به‌روز دقيق‌تر و حرفه‌اي‌تر مي‌شوند و در تعداد زيادي از آن‌ها، چهره‌ي بازيگران مشهور با بازيگر ويدئو اصلي جابه‌جا مي‌شود.


امروز تقريبا همه‌ي ما با مفهوم و جزئيات ويدئوهاي ديپ‌فيك آشنا شده‌ايم. ويدئوهاي ديپ‌فيك با جابه‌جايي چهره‌ي بازيگران، افراد را در حال انجام كاري نشان مي‌دهند كه مرتكب آن نشده‌اند. اين فناوري ابتدا براي مصارف سرگرمي و تفريح استفاده مي‌شود و بعدا خطرهاي انتقال اخبار دروغ و سوءاستفاده براي مقاصد سياسي پديدار شدند. امروز ويدئوهاي ديپ‌فيك زيادي در سطح اينترنت وجود دارند و برخي از آن‌ها واقعا هنرمندانه و با دقت زيادي ساخته شده‌اند.

جيم مسكيمن، هنرمند امپرسيونيست و بازيگر، با يكي از متخصصان ديپ‌فيك در يوتيوب به‌نام Sham00k همكاري كرد تا چهره‌ي ۲۰ فرد مشهور را در ويدئويي ۲/۵ دقيقه‌اي در حال انجام بازي خودش نشان دهد. ويدئو او نمونه‌اي جذاب و البته ترسناك از هنر و فناوري ديپ‌فيك محسوب مي‌شود.

در ويدئويي كه منتشر شد، جيم مسكيمن شعري به‌نام Pity the Poor Impressionist را مي‌خواند و در حين خواندن شعر، چهره‌ي او به بازيگران و افراد مشهور تغيير مي‌كند. در اين ويدئو، به‌ترتيب شاهد حضور جان مالكوويچ، كالين فرث، رابرت دنيرو، تامي‌لي جونز، نيك آفرمن، جورج كلوني، كريستوفر والكن، آنتوني هاپكينز، دكتر فيل، نيكلاس كيج، آرنولد شوارتزنگر، مورگان فريمن، برايان كرانستون، كريستف والتس، جو پشي، جك نيكلسون، جورج بوش، ايان مك‌كلن، ران هاوارد و رابين ويليامز به‌جاي بازيگر اصلي هستيم.

 

سازنده‌‌ي ويدئو ادعا مي‌كند فرايند توليد درمجموع به ۲۵۰ ساعت زمان نياز داشت و از ۱،۲۰۰ ساعت فيلم به‌همراه ۳۰۰ هزار عكس در آن استفاده شد. نكته‌ي مهم در ويدئو جديد، تقليد صداي مناسب بازيگران است. به‌علاوه، هنرمند اصلي هم شبيه‌سازي مناسبي از روش بازي هريك از بازيگران انجام مي‌دهد كه ديپ‌فيك حاصل را بيشتر به واقعيت نزديك مي‌كند.

همان‌طوركه گفته شد، ويدئوهاي ديپ‌فيك امروز به‌وفور در اينترنت يافت مي‌شوند. سهم عمده‌اي از آن‌ها فيلم‌هاي غيراخلاقي هستند و بخشي هم به شوخي با بازيگران يا افراد مشهور ديگر همچون سياست‌مداران يا مديران شركت‌هاي بزرگ اختصاص مي‌يابند.

اكثر اخباري كه درباره‌ي ويدئوهاي ديپ‌فيك منتشر مي‌شود، به تأثير آن‌ها بر ماهيت اخبار و تغيير نظر و ديدگاه مخاطبان اختصاص دارد. دراين‌ميان، خطر ويدئوهاي غيراخلاقي نيز روزبه‌روز بيشتر مي‌شود. با نگاهي به نمونه‌هاي منتشرشده مي‌توان سرعت سريع پيشرفت اين فناوري را درك كرد. به‌هرحال، مسئله ويدئوهاي ديپ‌فيك به‌حدي جدي شده است كه حتي كنگره‌ي آمريكا روي آن به‌شدت نظارت و آن را با جديت بازرسي مي‌كند.

شبكه‌هاي اجتماعي همچون فيسبوك و توييتر زيرفشار بسياري قرار دارند تا راه‌هايي براي شناسايي و حذف ويدئوهاي ديپ‌فيك از پلتفرم‌هاي خود پيدا كنند. چندي پيش پس از انتشار ويديوي ديپ‌فيكي از مارك زاكربرگ در فيسبوك، غول شبكه‌هاي اجتماعي اعلام كرد براي مقابله با اين ويديوها ۱۰ ميليون دلار هزينه مي‌كند. درنهايت، ديپ‌فيك دركنار بحران‌هاي رسانه‌اي ديگر همچون محتواي توهين‌آميز، محتواي مرتبط با مسائل تروريستي، اطلاعات غلط و اخبار دروغين، از مسائل مهم رسانه‌هاي اجتماعي محسوب مي‌‌شود.

منبع و محل مشاهده ويديو : cnet


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

اندي رابين تصاويري از اسنشال فون جديد با ظاهر عجيب و غريب منتشر كرد

شركت اسنشال (Essential) تصاويري از گوشي بعدي خود با شكلي عجيب و طويل منتشر كرده است. اين گوشي در حال حاضر مراحل آزمايشي را پشت سر گذاشته و احتمالاً با چيپست اسنپدراگون 730 به بازار عرضه خواهد شد.

تا كنون گوشي با شكل هايي عجيب و غريب را ديده ايم اما محصول جديد شركت اسنشال يكي از عجيب ترين ها لقب مي گيرد. «اندي رابين»، يكي از بنيانگذاران اندرويد و مديرعامل شركت اسنشال تصاويري از گوشي جديد اين شركت روي توييتر قرار داده كه ظاهر عجيب و غيرمتعارف آن بيننده را غافلگير مي كند:

اسنشال فون جديد از رنگ هاي براق، دوربين تكي و حسگر اثر انگشت برخوردار است

همانطور كه در تصوير مشاهده مي كنيد گوشي به طرزي غير عادي طويل است. همين عامل روي رابط كاربري نيز تاثير گذاشته و آنرا متناسب با نمايشگر تغيير داده است. در تصوير اپليكيشن هاي كارتي شكل با دكمه هاي بسيار بزرگ را مي بينيم كه بيننده را ياد ساعت هاي هوشمند مي اندازد.

در سمت راست فريم گوشي دكمه ولوم و در پنل پشتي حسگر اثر انگشت به چشم مي خورد. بالاي اين حسگر نيز دوربين تكي تعبيه شده است. نكته ديگري كه در تصاوير ديده مي شود رنگ هاي براق گوشي است كه با تغيير زاويه ديد رنگ آنها نيز عوض مي شود.

 

سخنگوي شركت اسنشال ضمن تاييد اين نكته كه گوشي بعدي اين شركت ظاهري همانند تصاوير فوق خواهد داشت، در مصاحبه اي گفت:

«ما روي گوشي جديدي كار مي كنيم كه در حال حاضر آزمايشات اوليه را پشت سر مي گذارد. در آينده جزييات بيشتري از آن منتشر خواهيم كرد.»

چند ساعت پس از مصاحبه فوق، شركت اسنشال تصاوير تازه اي از اسنشال فون جديد منتشر و اسم رمز آنرا «Project Gem» معرفي كرد:

اسنشال فون جديد با طراحي عجيب و بدنه دراز معرفي شد

با استناد به سايت XDA Developers، مي توان در اسنشال فون جديد با ضربه زدن روي قسمت برآمده در پنل پشتي، دستيار صوتي را فعال كرد. همچنين به حالت واكي تاكي با حسگر اثر انگشت نيز اشاره شده است. اين گوشي چيپست ميانرده اسنپدراگون 730 را خواهد داشت كه با توجه به كاربري گوشي كه بيشتر به عنوان دستيار و گوشي دوم طراحي شده، منطقي به نظر مي رسد.

يكي از كاربران سايت XDA نام تجاري «GEM» را در اداره ثبت اختراع و نشان تجاري آمريكا (UPSTO) شكار كرده كه توسط شركت اسنشال به ثبت رسيده است؛ بنابراين احتمالاً نام نهايي گوشي همين خواهد بود.

«اندي رابين»، خالق اندرويد اوايل آذر ماه 96 به دليل رسوايي جنسي شركت گوگل را ترك و شركت اسنشال فون را تاسيس كرد.

منبع : theverge


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

چه كساني بيشترين تعداد بيت كوين جهان را در اختيار دارند؟

همه مي دانيم كه نهنگ هاي زيادي در دنياي بيت كوين يا تمام بازارهاي مشابه وجود دارند؛ افرادي كه به راحتي مي توانند وضعيت بازار را تغيير دهند. در اين مطلب مي خواهيم سلاطين بيت كوين را بشناسيم، افرادي كه مقادير زيادي بيت كوين خريده و نگهداري مي كنند.

صرافي ها
واضح است كه صرافي هاي رمزارز بزرگ ترين مالكان بيت كوين هستند. در حال حاضر حدود 6.7 درصد از كل بيت كوين در گردش به ارزش بيش از 9.8 ميليارد دلار در كيف پول صرافي ها نگهداري مي شود. هشت صرافي معروف از جمله كركن (Kraken)، بيتستمپ (Bitstamp) و بايننس (Binance) ذخيره بيت كوين خود را طي سال هاي اخير افزايش داده اند.

ساتوشي ناكاموتو
اگرچه هنوز نمي دانيم چه كسي بيت كوين را به دنيا معرفي كرد، اما اين فرد ناشناس كه به «ساتوشي ناكاموتو» معروف است، بيشترين مقدار بيت كوين را در جهان در اختيار دارد. طبق اطلاعات موجود، ساتوشي 1 ميليون بيت كوين يعني 4.76 درصد از كل 21 ميليون بيت كوين قابل استخراج را براي خودش ذخيره كرده است.

 

برادران وينكلوس
برادران وينكلوس (Winklevoss) در سال 2013 مدعي شدند كه 1 درصد تمامي بيت كوين در گردش دنيا را در اختيار دارند. با توجه به اينكه تا پايان سال 2013 حدود 12 ميليون بيت كوين استخراج شده بود، اين دو برادر در آن زمان حدود 120 هزار بيت كوين داشته اند و به احتمال زياد اين رقم تاكنون افزايش يافته است.

برادران وينكلوس مالك صرافي جمناي (Gemini) هستند و هر سال به سرمايه آنها اضافه مي شود.

بري سيلبرت
بري سيلبرت معروف به سلطان كريپتو، بنيانگذار و مديرعامل گروه ارز ديجيتال (Digital Currency Group) نيز به شمار مي رود. اين گروه علاوه بر راه اندازي و پشتيباني از شركت هاي فعال در حوزه بيت كوين و ديگر رمزارز ها، به سرمايه گذاري نيز مشغول است.

گروه مورد بحث علاوه بر پايگاه خبري CoinDesk مالك بيش از 100 شركت مرتبط با بيت كوين از جمله Grayscale نيز محسوب مي شود. فوربز ارزش دارايي هاي سيلبرت در سال 2018 را بين 400 تا 500 ميليون دلار برآورد كرد، رقمي كه به احتمال زياد در سال 2019 افزايش قابل توجهي داشته است.

منبع : bitcoinist


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

فصل دهم فورتنايت چه زماني به پايان مي‌رسد؟ اپيك تاريخ نهايي را مشخص كرد

پس از گمانه‌زني‌هاي بسيار، بالاخره تاريخ پايان فصل دهم فورتنايت مشخص شد.

شركت اپيك گيمز با انتشار پستي در وب‌سايت خود ضمن انتشار اطلاعاتي جديد از به‌‎روزرساني‌هاي فورتنايت، از تاريخ پايان فصل دهم رونمايي نكرد.با توجه به اطلاعات منتشر شده، فصل دهم فورتنايت در تاريخ يك‌شنبه 21 مهر ماه 1398 (13 اكتبر 2019 ميلادي) پايان مي‌يابد.

 

به نظر مي‌رسد كه در فصل يازدهم قرار است تا بازي فورتنايت تغييرات بسياري به خود ببيند؛ با توجه به شايعات منتشر شده، در فصل پيش رو نقشه‌اي كاملا جديد به بازي اضافه مي‌شود. علاوه بر اين، به نظر مي‌رسد كه ممكن است تا شاهد اضافه شدن ربات‌‌ها به فورتنايت باشيم. هنوز مشخص نيست كه اين ربات‌ها چه تاثيري در گيم‌پلي دارند.

بازي فورتنايت هم‌اكنون به صورت رايگان براي كنسول‌هاي پلي‌استيشن 4، ايكس‌باكس وان، نينتندو سوييچ، پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و تلفن‌هاي هوشمند در دسترس است.

منبع : gamesradar


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

بازي Red Dead Redemption 2 بر روي پي‌سي منتشر مي‌شود

پس از بيش از يك سال شايعات و گزارشات مختلف و انتظار شديد طرفداران، بالاخره بازي Red Dead Redemption 2 به پي‌سي راه پيدا خواهد كرد.

در وب‌سايت رسمي استوديوي «راك‌استار گيمز» (Rockstar Games) اعلام شده است كه بازي Red Dead Redemption 2 در 5 نوامبر (14 آبان) راهي پي‌سي خواهد شد. اين نسخه بر روي فروشگاه جديد راك‌استار گيمز يا همان Rockstar Games Launcher، استيم، فروشگاه اپيك گيمز، Greenman Gaming، هامبل و… در دسترس قرار خواهد گرفت. البته اين عنوان تا ماه دسامبر به استيم اضافه نخواهد شد.

 

افرادي كه از 9 تا 22 اكتبر (17 تا 30 مهر) نسخه‌ي پي‌سي بازي Red Dead Redemption 2 را پيش‌خريد كنند قادر به دريافت رايگان دو عنوان از مجموعه عناوين زير خواهند بود:

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Bully: Scholarship Edition
L.A. Noire: The Complete Edition
Max Payne 3: The Complete Edition


اين اولين بار است كه عنواني از سري Red Dead Redemption به پي‌سي راه پيدا مي‌كند. نسخه‌ي قبلي با وجود تقاضاي فوق‌العاده‌ي طرفداران هيچ وقت بر روي پي‌سي عرضه نشد. با اين حال، يكي ديگر از آي‌پي‌هاي بزرگ راك‌استار گيمز يعني GTA يكي از محبوب‌ترين عناوين روي اين پلتفرم به حساب مي‌آيد، خصوصاً GTA V كه جامعه‌ي بازيكنان گسترده‌اي را دارد و جامعه‌ي بزرگ ديگري همواره براي آن ماد ساخته و مي‌سازند. بايد منتظر ماند و ديد كه بازيكنان با Red Dead Redemption 2 چگونه برخورد خواهند كرد و چه مادهايي براي آن خواهند ساخت.

منبع : dualshockers


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

ويژگي آنلاين بازي كردن با دوستان به Super Mario Maker 2 آمد

به‌تازگي آپديت جديدي براي بازي Super Mario Maker 2 منتشر شده كه در جريان آن ويژگي آنلاين بازي كردن با دوستان، به بازي اضافه شده است.

قبل از عرضه بازي Super Mario Maker 2، اعلام شده بود كه بازيكنان تنها مي‌توانند با ساير بازيكن‌هاي جهان بازي به‌صورت آنلاين بازي كنند و گزينه‌اي به‌نام بازي با دوستان براي سوپر ماريو ميكر 2 تعريف نشده است. اين در حالي است كه عده‌اي از كاربران از اين موضوع ابراز نارضايتي كردند كه در ادامه نينتندو اعلام كرد پس از عرضه، اين ويژگي به بازي اضافه خواهد شد. باتوجه‌به جديدترين اخبار بازي، مدتي است كه آپديت 1.1.0 بازي سوپر ماريو ميكر 2 در دسترس قرار گرفته است و شاهد اضافه شدن ويژگي تجربه بخش آنلاين دركنار دوستان هستيم.

 

همچنين گزينه بازي كردن با دوستان، به شما اجازه مي‌دهد كه از مراحل آپلود شده در Course World و مراحل ذخيره شده در Coursebot هم استفاده كنيد. از ديگر محتويات اضافه شده در به‌روزرساني 1.1.0 هم مي‌توان‌به ويژگي‌هاي اضافه شده به Nearby Play و همچنين اضافه شدن LAN Play اشاره كرد. اگر در حالت دستي از كنسول خود استفاده مي‌كنيد و مي‌خواهيد مراحل مختلفي را بسازيد، مي‌توانيد از ويژگي صفحه لمسي دركنار دكمه‌هاي حركتي نينتندو سوييچ استفاده كنيد.

نينتندو با Super Mario Maker 2 يك‌بار ديگر نشان داد كه يك بازي انحصاري فوق‌‌العاده بايد چه ويژگي‌‌اي داشته باشد. اين بازي، نه تنها براي عاشقان دنياي ماريو و بازي‌هاي پلتفرمر، بلكه براي طراحان بازي و ايده‌پردازان تجربه‌اي فوق‌العاده است. گزينه‌هاي تقريبا بي‌شمار و تعداد مراحل خوب بسيار زياد Super Mario Maker 2 را به بازي‌اي تبديل كرده است كه مانند نسخه قبلي خود مشمول گذر زمان نخواهد شد و تا ساليان سال توانايي سرگرم كردن گيمر را دارد.

منبع : ign


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

آپديت 7.22h بازي Dota 2 با تمركز روي آيتم‌ ها و هيروها منتشر شد

شركت ولو پيش از شروع مرحله‌ي مقدماتي اولين رويدادهاي داراي امتياز DPC فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹، بسته‌ي به‌روزرساني 7.22h بازي Dota 2 را براي اعمال تغييرات روي برخي از آيتم‌ها و هيروها در دسترس قرار داد.

در تازه‌ترين اخبار بازي مطلع شديم كه شركت ولو پس از پايان مسابقات WePlay Reshuffle Madness بسته‌ي به‌روزرساني 7.22h بازي Dota 2 را براي تضعيف تعدادي از هيروها و آيتم‌هاي پرطرفدار تورنمنت سالانه‌ي The International 9 در دسترس قرار داده است. تمركز اين آپديت روي تضعيف چهار آيتم و پنج قهرمان و كاهش ميزان XP حاصل از كشتن Neutralها است. با عنايت به اينكه اين به‌روزرساني درست پيش از شروع مرحله‌ي مقدماتي اولين رويدادهاي ماينور و ميجور Dota Pro Circuit فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ منتشر شده است، تيم‌ها بايد در فرصت باقيمانده استراتژي‌هاي خود را مورد بازنگري قرار دهند. بيش از اين درباره‌ي اين به‌روزرساني سخن نمي‌گوييم و يك راست به سراغ بررسي تغييرات آن مي‌رويم.

تغييرات كلي
درحال‌حاضر Neutralها ۵ درصد XP كمتري در اختيار بازيكنان قرار مي‌دهند.
در اين به‌روزرساني شاهد تضعيف بيشتر Neutralها هستيم. در آپديت قبلي شاهد تضعيف آن‌ها به همين مقدار بوديم و حال اين موجودات مقدار ۹.۷۵ درصد XP كمتري را نسبت به پچ مسابقات The International 9 در اختيار مي‌گذارند. مي‌توان گفت كه درحال‌حاضر ورود زودهنگام به جنگل هيچ توجيه خوبي نمي‌تواند داشته باشد.

 

تغييرات آيتم‌ها
ميزان آرمور آيتم Medallion of Courage از ۶ به ۵ كاهش يافت.
ميزان آرمور آيتم Phase Boots از ۵ به ۴ كاهش يافت.
ديگر از فروشگاه جانبي نمي‌توان آيتم Ring of Protection را خريداري كرد.
ميزان آرمور آيتم Solar Crest از ۱۰ به ۸ كاهش يافت.
از اين پس نمي‌توان آيتم Ring of Protection را از فروشگاه جانبي خريداري كرد و اين بدان معنا است كه نه‌تنها امكان تكميل آيتم Ring of Basilius در لاين‌ها وجود ندارد، بلكه بازيكنان از تهيه‌ي يك Ring of Protection ساده براي افزايش آرمور قهرمانان خود و به‌دنبال آن كاهش آزار بازيكنان ساپورتر حريف محروم خواهند ماند. آيتم‌هاي Medallion of Courage ،Phase Boots و Solar Crest آيتم‌هاي بسيار محبوبي در مسابقات اينترنشنال امسال بودند و درحال‌حاضر هم از ميزان محبوبيت آن‌ها كاسته نشده است. با اينكه چكش تضعيفِ آپديت تازه بر سر اين آيتم‌ها فرود آمده است، اما در مجموع تاثير زيادي رو آن‌ها نداشته و احتمالاً در به‌روزرساني 7.23 شاهد كاهش چشم‌گير محبوبيت آن‌ها خواهيم بود.

تغييرات هيروها
Kunkka

زمان مورد نياز براي استفاده از مهارت Ghost Ship از ۶۰/۵۰/۴۰ به ۷۰/۶۰/۵۰ افزايش يافت.
زمان مورد نياز براي استفاده از مهارت X Marks The Spot از ۲۶/۲۰/۱۴/۸ به ۳۶/۲۶/۱۸/۱۰ افزايش يافت.
ظاهراً هيروي Kunkka نمي‌تواند فرصتي براي استراحت به دست آورد. كماكان شاهد تضعيف اين درياسالار هستيم، اما اين موضوع بازيكنان را از انتخاب آن دلسرد نمي‌كند. اين قهرمان برنده‌ي نهايي لاين مياني است كه تنها جلوي برخي از هيروهاي بازي نظير Huskar سر تعظيم فرود مي‌آورد. اين قهرمان حتي با تمام اين نرف‌ها باز هم انتخاب مي‌شود و اين چرخه ادامه مي‌يابد. بارها و بارها زمان مورد نياز براي استفاده از مهارت‌هاي اين قهرمان تغيير يافته و اين كار نتيجه‌اي به‌دنبال نداشته است، اما به نظر مي‌رسد كه آيس فراگ اين‌بار با افزايش Cooldown هر دو مهارت Ghost Ship و X Marks the Spot سوراخي را در بادبان‌هاي كشتي Kunkka ايجاد كرده است.

منبع :vpesports


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

لاجيتك شركت استريم لبز را به قيمت 89 ميليون دلار خريداري كرد

به استناد اخبار جديد، لاجيتك شركت Streamlabs را خريداري كرده است. مبلغ اين قرارداد برابر با 89 ميليون دلار عنوان شده است.

اگر از آن دسته افرادي هستيد كه به بازي هاي ويديويي لايو استريم علاقه مند هستيد احتمالا نام استريم لبز را شنيده ايد. اين شركت توليد كننده يك ابزار نرم افزاري رايگان و محبوب براي پوشش مطالب در بالاي تمام بازي ها است كه به استريمرها اجازه مي دهد هر چيزي، از اسپانسرشيپ گرفته تا تبليغات را در بالاي ويديوي خود نمايش داده يا ببينند.

اكنون لاجيتك قصد دارد اين شركت را به قيمت 89 ميليون دلار به علاوه 29 ميليون دلار اضافه خريداري كند. استريم لبز ادعا كرده كه داراي 1.6 ميليون استريمر است كه ماهانه از اين ابزار استفاده مي كنند و تاكنون 161 ميليون ساعت نيز از تاريخ ژانويه 2018 پخش شده است. اين شركت همچنين داراي برنامه گوشي هوشمند نيز هست كه گفته شده داراي حدود 480 هزار كاربر است.

 

اين خريد مي تواند نتايج خوبي به همراه داشته باشد. لاجيتك مدتي است كه سخت افزارهايي براي گيمرها و استريمرها (همچون وب كم) توليد مي كند. اكنون با اين خريد، اين شركت صاحب نرم افزاري براي پيشرفت سخت افزارهاي خود و راحتي بيشتر كاربرانش نيز مي شود.

طي پستي كه استريم لبز در آن از اين معامله خبر داده است، موسس استريم لبز از اين نكته خبر داده كه خدمات آن ها رايگان باقي خواهد ماند و آن ها كماكان از تمام پلتفرم ها از جمله ويندوز، اندرويد و iOS پشتيباني مي كنند.

منبع : techcrunch


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

بازي The Last of Us 2 بخش چندنفره آنلاين نخواهد داشت

در جريان خبرهاي تازه بازي The Last of Us Part 2، مشخص شد كه اين بازي فاقد بخش آنلاين خواهد بود؛ خبري كه باتوجه به عملكرد اخير ناتي‌داگ براي طراحي حالت آنلاين بازي، كاملا غيرمنتظره بود.

بالاخره به‌روز Outbreak Day رسيديم و خبرهاي جديد از بازي The Last of Us Part 2. پيش‌تر اعلام شده بود كه در جريان اين روز به‌خصوص قرار است يك رويداد ويژه براي رسانه‌ها برگزار و يك محتواي ويژه از مراحل داستاني بازي كه حدودا ۳ ساعت تجربه‌اش به‌طول مي‌انجامد، در اختيار رسانه‌ها قرار داده شود تا بتوانند از تجربه‌ي بازي براي دنبال‌كنندگان و مخاطبان خود بنويسند.

حالا و در جريان‌ آخرين اخبار بازي مشخص شده كه بازي The Last of Us 2 برخلاف نسخه‌ي قبلي خود از بخش رقابتي آنلاين و در كل،‌ هيچ فرم از بخش آنلاين بهره نخواهد برد. رهبر تيم طراحي The Last of Us Part 2 يعني اميليا شاتز در گفت‌وگو با بلاگ PC Gamer، درباره‌ي بخش آنلاين بازي و عدم وجود آن در اثر نام‌برده چنين گفت:

 

ما روي ارائه‌ي يك تجربه‌ي تك‌نفره‌ي باكيفيت متمركز هستيم و درنتيجه‌، The Last of Us Part 2 را تنها در قالب يك اثر تك‌‌نفره خواهيم ساخت و بله، اين بازي تنها يك اثر تك‌نفره است و حالت چندنفره نخواهد داشت.

موضوع بهره نبردن The Last of Us Part 2 از يك بخش چندنفره‌ي آنلاين با توجه به‌عملكرد تيم ناتي‌داگ در استخدام نيروهاي مختلف براي ساخت يك حالت چندنفره براي بازي و صحبت‌هايي كه اخيرا پيرامون انتشار نسخه‌ي بتاي بخش چندنفره‌ي بازي مي‌شد، خبري كاملا غيرمنتظره است. البته كه با استناد به‌اين خبر مي‌توانيم از تمركز تمام و كمال ناتي‌داگ روي بخش تك‌نفره‌ي بازي اطمينان حاصل كنيم اما براي كساني كه دوست داشتند ببينند حالت چندنفره‌ و باكيفيت TLOU 1 چطور قرار بود در قسمت دوم پيشرفت كند و قدم‌هايي روبه‌جلو بردارد، اين خبر قطعا نااميدكننده خواهد بود. به‌هرحال بايد صبر كنيم و ببينيم كه در زمان عرضه‌ي اثر، ناتي‌داگ چطور بازي‌اي را براي ما ترتيب داده است.

The Last of Us Part 2 در تاريخ ۲ اسفند (۲۱ فوريه) به‌صورت انحصاري راهي پلي استيشن 4 خواهد شد.

منبع : dualshockers


برچسب‌ها:

بازدید: <~PostViwe~>

[ ]