طراحی سایت حرفه ای چیست ؟

اگر دنبال این هستید که در حرفه خود خوش نام و معروف باشید قدم اول داشتن یک سایت حرفه ای می باشد.

طراحی سایت
طراحی سایت امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است. فرض کنید فردی اسم شرکت شما را شنیده است و می خواهد در مورد شما بیشتر بداند. او اولین کاری که انجام می دهد؛ جستجو در فضای اینترنت است. وقتی در اینترنت نامی از شما پیدا نکند در نتیجه دلسرد شده و نام شرکت شما را رفته رفته فراموش خواهد کرد. طراحی سایت درجه یک مانند فیلیمو امری فنی و پیچیده است و نمی توان آن را به هر کسی سپرد. برای اینکه یک وب سایت از صفر به صد خود برسد تیم های مختلفی مشغول کار روی آن خواهند بود. از تیم گرافیک گرفته که اولین قدم های طراحی وب سایت را بر می دارد؛ تا تیم تولید محتوا که وب سایت شما را تکمیل و به روز رسانی می کند. به همین دلیل است که اکثر کارشناسان طراحی سایت را تلفیقی از هنر و فن می دانند.
طراحی سایت ارزان

اگر یک شرکت نوپا هستید که دارای بودجه ای اندک است. برای گسترش کسب و کار خود در فضای اینترنت به شما طراحی سایت ارزان را پیشنهاد می کنیم. هیچ وقت در ابتدا به سایت های بزرگ مانند پارس فوتبال توجه نکنید چرا که این سایت ها سالهاست در این زمینه فعالیت می کنند و شما به هیچ شکل نمی توانید به راحتی جایگاه آنان را بدست بیارید. طراحی سایت سریع به شما کمک می کند تا با کمترین سرمایه و در کوتاه ترین زمان صاحب یک سایت آماده فروشگاه اینترنتی شوید.


طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت فروشگاهی از آن جایی رونق گرفت که کسب و کار ها از حالت آفلاین به سمت آنلاین شدن حرکت کردند و امروز ما شاهد این هستیم که دیگر مردم برای خرید هر وسیله ای به مغازه مراجعه نمی کنند و تنها با چند کلیک ساده جنس مورد نظرشان را خریداری می کنند. یکی از سایت های معتبر داخلی در این زمینه را می توان اسنپ مارکت نام برد. از همین روی بسیاری از کسب و کار ها علاوه بر ادامه ی فعالیت های خود به صورت سنتی، وارد فضای دیجیتال شدند.

اما با بیشتر شدن رقابت این فروشگاه ها در فضای دیجیتال در حال حاضر وارد شدن به این حوزه کار آسانی نیست. فرض کنید دیگر چه شرکتی می تواند با فروشگاه هایی نظیر ebay و Amazon رقابت کند. شرکت هایی که اقتصاد کشوری مانند آمریکا به آن ها وابسته است. به همین منظور وقتی می خواهید وارد دنیای فروشگاه های آنلاین شوید؛ باید خلاقیت از سر و کول سایتتان بالا برود. در نتیجه باید طراحی سایتتان را به یک طراح چیره و زبردست بسپارید.

چگونگی همکاری با یک شرکت سئو
برای اینکه شما بخواهید سئوی خود را برون سپاری کنید دو انتخاب دارد:

یک) سپردن سئوی سایت خود به فری لنسر ها

دو) سپردن سئوی سایتتان به یک شرکت بهینه سازی سایت

شرکت های خدمات سئو با داشتن چندین کارشناس مجرب می توانند سئو سایت تهران شما را در مدت زمان کمتری بهبود ببخشند و رتبه ی وب سایتتان را در نتایج سرچ گوگل به طور چشمگیری افزایش دهند. به همین دلیل هم هزینه ی بهینه سازی سایت اینگونه شرکت ها بسیار بیشتر از فری لنسر ها است. البته این را هم فراموش نکنید که شرکت های سئو اکثرآ دارای مجوز از وزارت صنعت و معدن هستند و به صورت مستقیم نمی توانند سر شما را کلاه بگذارند.

اما نکته ای که در کار با اینگونه شرکت ها باید به آن توجه کنید؛ لیست هزینه های پرداختی از جانب شماست. بد نیست از تجربیات سایت های بزرگ مانند طرفداری نیز در این زمینه استفاده کنید. ممکن است بعد از عقد قرارداد و واریز مبلغ توافق شده برخی از این شرکت ها از شما طلب هزینه ی جداگانه برای اقدامات اضافه بر سازمان خود بکنند. اما مسئله ای که در اینجا حائز اهمیت است؛ عدم وجود اقدامات اضافه بر سازمان می باشد.


برچسب‌ها: آموزش، آموزش سایت، آموزش طراحی سایت، آموزش طراحی، آموزش ساخت سایت، آموزش دیجیتال مارکتینگ، آموزش بازاریابی، آموزش بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ، آموزش سئو، آموزش سئو سایت، آموزش بهینه سازی، آموزش بهینه سازی وب سایت، آموزش بهینه سازی موتور های جستجو،

بازدید:

[ ]